O mnie

Witaj w moim słodkim królestwie utkanym z czekolady! :)

Mam na imię Paulina i aktualnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną (specjalność fotografia medialna i reklamowa) na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam też kulturoznawstwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pochodzę zaś z małej miejscowości nieopodal Koszalina.

Jeszcze przed utworzeniem bloga moją główną pasją była fotografia sportowa (pracowałam m.in. przez cztery lata jako dziennikarka działu siatkówka portalu SportoweFakty.pl oraz byłam fotografem portalu Siatkówka w obiektywie), jednak aktualnie te zajęcia zeszły na dalszy plan.

Czekoladą-utkane.pl to mój mały, słodki kącik w sieci. Publikuję tu zdjęcia i przepisy na rozmaite pyszności, a moim największym krytykiem kulinarnym jest moja druga połówka. To Piotrek pomaga mi też w wyborze odpowiednich kadrów, które trafiają na bloga, dba o korektę wpisów i mobilizuje do dalszej pracy ;)

W przyszłości marzę o własnej klimatycznej kawiarence w Gdańsku oraz wydaniu książki z autorskimi zdjęciami i przepisami. Uwielbiam rozpieszczać smakiem innych, dlatego pieczenie daje mi tyle radości. Pasję do fotografowania mam w sobie od dawna, dlaczego więc nie tworzyć czekoladą-utkane.pl? :)

Paulina