środa, 18 grudnia 2013

Czekoladą Utkane w świątecznym numerze magazynu Spring Plate


Absolutnie przepiękny, magiczny, nowy numer magazynu Spring Plate jest już dostępny w sieci :) Tym razem głównym tematem, jak nie trudno się domyślić, jest Boże Narodzenie. Miałam przyjemność i zaszczyt opublikować swoje skromne zdjęcia i teksty obok wielu wspaniałych i piekielnie zdolnych blogerów. Czapki z głów kochani! :) 

Mój skromny wkład w magazynie znajduje się na stronach 68-73, gdzie opublikowane zostały przepisy na biało-czerwone święta. Znajdziecie tam śnieżnobiały tort kokosowy, piernikową babkę z białym lukrem i kawałkami świątecznych lizaków oraz biało-czerwone babeczki. Z kolei na stronach 110-115 prezentuję (subiektywnie) walory Chorwacji i zdjęcia z mojej wyprawy do tego urokliwego kraju.

Szczególne podziękowania dla Weroniki i Kasi za ogrom pracy, który wykonały i to w tak krótkim czasie, by magazyn wyglądał tak, jak wygląda :)

Przepisy na moje słodkości niedługo także na blogu, tymczasem jednak zachęcam do czytania! :)1 komentarz:

Cześć! Miło, że zajrzałeś do mojego słodkiego królestwa, utkanego przede wszystkim z czekolady. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, spodobał Ci się przepis bądź po prostu chcesz zostawić po sobie ślad - pisz śmiało (tutaj albo na maila czekolada.ukane@gmail.com). Za wszystkie wiadomości ślicznie dziękuję i ślę każdemu wirtualny kawałek pysznego, czekoladowego ciacha! :)