środa, 2 lipca 2014

Wspomnienia ze zdjęć utkane (czerwiec 2014)


1. Pizza w Mąka i Kawa (Gdynia) 2. Odpoczynek na plaży 3. Czas się tu zatrzymał :) 4. Gdańska starówka nocą

W migawkach z minionego miesiąca dominują sezonowe, pyszne owoce i trójmiejskie zakątki. Pierwszy raz wybraliśmy się do słynnej w Gdańsku lodziarni "Miś" (powstałej w 1962 roku), gdzie czas wyraźnie stanął w miejscu. Mała lodówka, kilka (dosłownie) klasycznych smaków i PRL-owski wygląd. Lodziarnia mieści się w pobliżu Hiltona, co jeszcze bardziej podkreśla jej specyficzny, oderwany od rzeczywistości klimat. Warto zajrzeć :)  


 1. Wieczorny spacer 2. Urocza kolekcja w Empiku (papilotki w paski chyba kupiła co druga blogerka:) ) 3. Dużo owsianej kruszonki! :) 4. Gdynial. Pikawa, Gdańsk 2. Zachód słońca 3. Czereśnie 4. Kolacja nad morzem ;)1. Śniadanie na tarasie 2. Malinki 3. Muffiny z jagodami 4. Widok z okna w domu rodziców


Więcej zdjęć znajdziesz na moim Instagramie!

3 komentarze:

  1. Pięknie wygląda ta pizza z pierwszego zdjecia :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne to nasze morze: ))

    OdpowiedzUsuń

Cześć! Miło, że zajrzałeś do mojego słodkiego królestwa, utkanego przede wszystkim z czekolady. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, spodobał Ci się przepis bądź po prostu chcesz zostawić po sobie ślad - pisz śmiało (tutaj albo na maila czekolada.ukane@gmail.com). Za wszystkie wiadomości ślicznie dziękuję i ślę każdemu wirtualny kawałek pysznego, czekoladowego ciacha! :)