piątek, 1 sierpnia 2014

Wspomnienia ze zdjęć utkane (lipiec 2014)1. Mielno 2. Chcę wszystko! :) 3. Pyszne lody w Kołobrzegu 4. Yummy! :)

Lipiec zapisze się w mojej pamięci jako wyjątkowo upalny. Nie obyło się zatem bez pysznych lodów, których pochłonęliśmy zdecydowanie zbyt dużo ;) Jeśli będziecie na wakacjach w okolicy Mielna czy Sarbinowa, wpadnijcie koniecznie do ogrodów tematycznych Hortulus. Nie tylko ze wględu na piękne rośliny, ale przede wszystkim na dobrze zopatrzony sklepik z pięknymi przydasiami do kuchni (na zdjęciu wyżej jedna z półek, a było ich wiele). Prawdziwy raj dla blogerek! ;)


1. Hortulus 2. Domowa lemoniada 3. Sernikobrownie, które przygotował Piotrek ;) 4. Zachód w Sarbinowie1. Labirynt 2. Rybka w Kołobrzegu 3. Tarta z malinami 4. Rower i pusta droga <3


Więcej zdjęć znajdziesz na moim Instagramie! :)

3 komentarze:

Cześć! Miło, że zajrzałeś do mojego słodkiego królestwa, utkanego przede wszystkim z czekolady. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, spodobał Ci się przepis bądź po prostu chcesz zostawić po sobie ślad - pisz śmiało (tutaj albo na maila czekolada.ukane@gmail.com). Za wszystkie wiadomości ślicznie dziękuję i ślę każdemu wirtualny kawałek pysznego, czekoladowego ciacha! :)